Tim Miller ve Brian Michael Bendis ‘X-Men 143’ Projesinde Birlikte!

20th Century Fox, yönetmen Tim Miller’ı tecrübeli çizgi roman yazarı Brian Michael Bendis ile X-Men Evreni’nde bir film seti geliştirmeleri için eşleştirdi.Proje Fox tarafından gizli tutuluyor ama başlığın 143 olacağı açıklandı. Miller,çizgi roman hayranlarının ilgisini, 2016’da hit olan Deadpool’u yönettiğinde kazandı.Bendis,Marvel için Miles Morales ve Riri Williams karakterlerini oluşturmuş çizgi roman endüstrisinde bir profesyonel. Bendis Marvel’dan DC’ye geçti ve bu yılın sonlarına doğru, devam eden Superman serisi ile ilgilenmeye hazırlanıyor.Bu anons gizli X-Men projesi için yazma görevini üstlenen Bendis için bir Marvel’a geri dönüşü işaret ediyor.

Şu sırada projeyle ilgili çok az şey bilirken,kaynaklar Uncanny X-Men #143,1981’de yayınlanan,bu proje(ve projenin ismi)için ana ilham kaynağı olduğunu söylüyor.Kitty Pryde’ın X-Mansion’da yalnız olduğunu gösteren bir Noel özel bölümü yayınlanacak.Bu Noel korku hikayesinde;Kitty Pryde, N’garai denilen bir şeytan tarafından avlanıyor ve bu şeytan onu öldürmeden önce bu şeytanı yenme yollarını arıyor.

Bu haberler, Fox’un diğer süper kahraman korku filmi’New Mutant’ın yapımcıları memnun ettiği anlamına gelebilir.

Ellen Page kitty ile ilgili görsel sonucu
Kitty Pryde daha önce X-Men:The Last Stand ve X-Men:Days of Future filmlerinde Ellen Page tarafından canlandırılmıştı. Karakteri canlandırmaya devam mı edecek yoksa başka birisi mi canlandırmaya başlayacak bilinmiyor.

Sizin 143 hakkında düşünceleriniz ne?Kitty Pryde’a odaklanan bir filmi görmek için heyecanlı mısınız?Kitty Pryde’ı yeni bir aktörün canlandırmasını mı yoksa Ellen Page’in devam etmesini mı isterdiniz?Yorumlarda bildirin!

One thought on “Tim Miller ve Brian Michael Bendis ‘X-Men 143’ Projesinde Birlikte!

Bir Cevap Yazın