Black Widow Filmine Gitmeden Önce Okuyabileceğiniz 5 Çizgi RomanBlack Widow filmi Nisan ayının sonunda vizyona girecek. Natasha Romanoff'u hepimiz MCU filmlerinden tanıyoruz fakat çizgi romanlarını çok az kişi okumuştur. Hem filmin ilham alacağı hem de Marvel evreni içinde Black Widow ile bir çok tanıdık kahramanları ve kötüleri göreceğiniz çizgi romanları derledik sizin in


5. Marvel Knights Black Widow


Filmde göreceğimiz bazı karakterlerin yer aldığı bu çizgi romanda Black Widow, dünyanın farklı noktalarında çeşitli kahramanlar ve kötüleri içeren görevlere çıkarken bir yandan da Yelena Belova tarafından avlanmaktan kaçınıyor.

4. The Name of The Rose


Natasha'nın kendisine yapılan suikast girişiminden sonra kimin yaptığını bulmaya çalıştığı bir hikaye Name of The Rose. Olayı çözmek için çeşitli kahramanlarla yardımlaşıyor Natasha. Iron Man, Wolverine gibi kahramanlar da hikayede mevcut.3. The Finely Woven Thread


Natasha'nın Rusya'dan başlayan hikayesinde nasıl Avenger olduğunu anlatan bir çizgi roman. Geçmişte KGB ajanı olarak yaptıklarını telafi etmek isteyen Natasha kimliğini gizleyerek global bir tehlikeyi içeren komployu durdurmaya çalışır.

2. Homecoming

                               black widow homecoming ile ilgili görsel sonucu
Bu hikayede Natasha şiddetli geçmişinden sonra sakin bir hayat kurmak ister fakat işler beklendiği gibi gitmez. Seri cinayetler yaşanmaktadır ve Natasha ip uçlarını Rusya'ya kadar takip eder. Geçmişi ve ana vatanıyla yüzleşmek zorunda kalır Natasha. Film de buna benzer bir tonda ilerleyeceği için Homecoming'i okumanızı tavsiye ederim.


1. Deadly Origin


Natasha'nın Red Roomdan çıkıp Avenger oluşuna kadar geçen sürede bir çok tanınan karakter ile maceralarını anlatan bu hikaye sadece film için değil genel olarak okunması gereken bir Black Widow hikayesi.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar