Clone Wars Geri Dönüyor! Star Wars evreninde Lucas üçlemelerini saymazsak Mandalorian dışında en kaliteli yapımları ele aldığımız zaman karşımıza direk Rebels ve Clone Wars çıkıyor. 3 Ekim 2008'de başlayan Clone Wars serüveni 7 Mart 2014'de bir nevi son bulmuştu. O zamanlar Cartoon Network sağolsun her gün izleme fırsatı bulurdum. Okuldan çıkıp öğle yemeği için eve geldiğimde, akşam haberlerinden önce televizyonu ele geçirebildiğim zamanlarda en çok izlediğim şey şüphesiz Clone Wars serisidir. 2. üçlemede hoşumuza giden ve tadı damağımız da kalan o kadar şey vardı ki Clone Wars sağolsun bunu yerini doldurabilmeyi gayet iyi başarabilmişti.

 Anakin'in Vader olmadan önceki tüm hayatı, Obi-Wan'ın gerçekte nasıl bir insan olduğu gibi önemli detayları anlatıyordu bizlere Clone Wars. 6 yıldır bu tat yine damağımızda kalmıştı fakat bugün yayınlanan 7. sezon fragmanı ile "A New Hope" doğdu resmen içimizde.

              
 Sizleri fragman ile baş başa bırakıyorum ve Trooperları, Jedi Order'ı, Sithler'i ve tabi ki de Droidleri özlediyseniz "21 Şubat"da Disney+'da buluşuyoruz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar