Collin Farrel Penguen Saçıyla Görüntülendi!

Colin Farrell / Penguin

 Matt Reeves'in yazıp yöneteceği ve yapımcılığını üstleneceği, DCEU yani DC Sinema Evreninden bağımsız olacak "The Batman" filminin bildiğiniz üzere kadrosu açıklanmıştı geçtiğimiz günlerde. Kadroyu tekrar hatırlatmak gerekirse;

Robert Pattinson : Batman
Zoe Kravitz : Catwoman
Andy Serkis : Alfred
Jeffrey Wright : Jim Gordon
Paul Dano : Riddler
John Turturro : Carmine Falcon
Colin Farrell'ın ise Penguin karakterini canlandıracağı açıklanmıştı.

 Bir hayranın Twitter üzerinden paylaştığı iki resim Reddit'e düştü. "İddia" edilene göre fotoğraflar Colin Farrell'in canlandıracağı Penguin karakteri için yeni tarzı olduğu yönünde. Özellikle Google'da arasam da saçını beyaza boyattığı bir görsel bulamadım, bu da resimlerin doğruluk payını arttırıyor.
Tabi ki de yüzüne plastik makyaj uygulanacak olan Farrell Penguin karakerine daha çok benzeyecektir, bazı yorumlarda Farrell'in sıska bir Penguin olmasından dolayı şikayet eden kişiler olmuş fakat herkes Farrell'in şişman bir bodysuit giyeceğinin farkındadır umarım.

 Hafif uzunlukta olan top bıyığı ve beyaz saçları ile çok enteresan ve iyi bir Penguin olacağına benim inancım tam, kostüm ve makyajı da göz önünde bulundurunca tek engel adamın boyu olacaktır fakat sinema da bunun gibi detaylar artık çok önemsiz.
 Umarım karakterler de, film de beklediğimiz kadar iyi bir iş ortaya koyar. Zira ben kendi adıma bu filmden çok umutluyum...

Yorum Gönderme

0 Yorumlar