“HBO MAX” İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ’NİN ANİMASYON DİZİSİNİ YAPACAKDizi ve film platformları sayısının artmasından mütevellit bir hayli ilginç dizi ve filmleri görme şansımız olmuştu. Genellikle eski dizi ve filmleri yeniden çevirip daha kötü halleri ile bizlere sunan yapımcılar daha sonra biyografiye yönelmeye başladı. Biyografi olayını da bir hayli abartıp kısa sürede demode haline getiren  yapımcılar artık ilhamını güncel olaylardan almaya başladı. HBO MAX ise bunu kanıtlar nitelikte bir proje ile gündeme geldi. 

İngiltere sizin de malumunuz geçtiğimiz günlerde bir ayrılma ile çalkalanmıştı. Prens Andrew ve eşi Meghan Markle kraliyet ailesinden şok bir şekilde ayrılmıştı. Bu olayın yankıları da günlerce devam etmişti lakin krizi fırsata çevirmede ellerine su dökenin hala bulunmadığı yapımcılar bu olayı baz alan diziyi hayata geçirmek için gün saymaya başladılar bile.

HBO MAX bu dizi için daha önce “Family Guy” ve “Will & Grace” ve “Vicious” gibi işlerde yapımcı olarak görevleri bulunan Gary Janetti ile anlaştı ve Gary Janetti ise “Prince” adlı animasyon dizisi yapılacağını Instagram hesabından takipçilerine duyurdu.Janetti’nin Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşıma göre, dizi kraliyet ailesine Prens William ve Prenses Kate'in en büyük çocuğu Prens George'un gözünden bakacak.
Dizideki seslendirme kadrosu bile hemen hemen belirlendi;

Yapımcı Janetti - Prince George 
Orlando Bloom - Prince Harry
Condola Rashad - Meghan Markle
Lucy Punch - Kate Middleton
Tom Hollander - Prince Philip and Prince Charles
Alan Cumming - George’s butler Owen
Frances De La Tour - Queen Elizabeth
Iwan Rheon - Prince William

20th Century Fox Television dizinin üreticisi olacak.


                                  (Dizinin kendisinin gözünden anlatılacağı Prens George)

Yorum Gönderme

0 Yorumlar