Hızlı ve Öfkeli 9'un Fragmanı Geldi!
 İlk filmi yaz için yapılan çerezlik bir filmden ibaretti aslında F&F serisi fakat o zamandan bu yana ilk filminden itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşan F&F serisi yıllardır bu heyecanı ve aksiyonu bir üst seviyeye çıkarta, çıkarta bizlere toplam da Hobbs and Shaw'da dahil olmak üzere 9 film sundu.
Yakın zamanda ise 10. filmi ile bizlerle buluşacak olan serinin bir sonraki filmi "Fast 9" Nisan ayında beyaz perde de olacak.
 Bugün ise erken saatlerde yeni filmin fragmanı bizlerin beğenisine sunuldu. Fragmandan sonra yazının geri kalanına spoilerlı bir şekilde devam edeceğim, buradan sonra okumaya devam etmeyip önce fragmanı izlemenizi öneririm. Eğer fragmanı izlediyseniz ufaktan spoilerlı bir ilk izlenime geçmek istiyorum.  Öncelikle filmin yeni kötüsüne değinmek isterim. WWE/Smack Down gibi güreş şovlarından tanıdığımız John Cena efsanesinin uzun yıllardır oyunculukla uğraştığını biliyoruz zaten. En son Bumblebee'de yer alan Cena şimdi ise "Dom'un erkek kardeşi" olarak F&F serisine katılmış durumda ve Charlize Theron'a eşlik edecek film de. Kendisini resmen Dom'un kötü kopyası gibi düşünebiliriz. Fragmanda anlatılan şeyleri buraya yazıp bilgi kasmış gibi olmayacağım o yüzden kısa kısa geçelim.
 Tokyo özlemi çekenler ise bu film de gayet şanslı olacaktır ki Sean karakterimiz seriye geri dönüş yapmış gibi görünüyor anlaşılan ve asıl bomba Sung Kang'ın Han olarak filme geri dönmüş olması. 7. film de ölen karakteri tekrar nasıl geri getirecekleri bir muamma fakat izleyip görmesi zevkli olacak gibi duruyor.
 Dom'un oğlu dışında herhangi bir Brian sözü geçmedi şimdilik fragmanda fakat Jordana Brewster/Mia'da filmde olmasına rağmen işler nasıl bir hal alacak merak etmiyor değilim.

 Daha filme iki ay var ve rahat 2 fragman daha görürüz film çıkana kadar, TV Spotları da işin cabası. Yeni fragmanlar çıktıkça bir şekilde Geek Kafe olarak sizlere ulaştıracağız elbet, o zamana kadar kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın saygıdeğer Kafe okuyucuları...
Yorum Gönderme

0 Yorumlar