Snyder Cut Geliyor Mu?Justice League filmi 2017'ye damgasını vurmuştu. İyi ve kötü olması ile alakalı değil filmin arkasında getirdiği hikayeden dolayı. Zack Snyder filmi kızının intihar etmesinden sonra bırakmasından dolayı hepimizi kalpleri kırılmış ve filmlerini sevsekte sevmesekte üzülmüştük.

Film Kasım ayında çıktığında elimizdeki film Zack Snyder ile Joss Whedon'ın mutant çocuğuna benzer bir filmdi. Fakat filmin iyi kötü olması unutuldu ve Release The Snyder Cut akımı başladı. Hikayenin bu kısmını az çok biliyorsunuz.

Şimdi asıl hikayeye geçelim. Snyder Cut gerçekten geliyor olabilir fakat bu tahmin ettiğiniz gibi sinema salonlarında olmayabilir. Heroic Holywood'un ve bir çok muhabir tarafından doğrulandı. Hatta asla çıkmayacağına dair düşünenler ''Yanılmışım'' diye tweet attı.

FandomWire ve The Illuminerdi sitesi geçen ay HBO Max'in Snyder Cut için bir görüşmede olduğu söylenmişti. Yakın zamanda da Heroic Holywood, Snyder'in bitmemiş bir versiyonu Warner Bros yöneticilerine izlettiğine dair bir haber yayımladı.FandomWire'da bunu doğrulayarak yeni çekimler dahil filmin bitmesinin 20 milyon dolar edeceğini onayladı.

İki ihtimal var deniyor. Bunlardan biri HBO Max'e mini seri olarak geleceği diğer ihtimal ise film olarak geleceği.Fakat mini seri olarak gelirse muhtemelen filmden çok bir documentary olarak gelip bitmemiş kısımlar, bitmiş kısımlar ve filmin çekimlerinin anlatıldığı tarzda olabilir.

Henüz resmi bir şey yok fakat yazan kişilerin güvenilir kaynaklar olduğu için ben de biraz temkinli de olsa olabilir gözüyle bakıyorum.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar